Hakkımızda

35 Yıllık Geçmişimiz ile Buradayız

1985 yılında baba mesleği olarak başladığımız şöminecilikte geride bıraktığımız 35 yıllık tecrübe ile geleceğe güven ve sağlam olarak bakıyoruz.

Sağlam Şömine

Sağlam Şömine, 35 yıllık tecrübeye sahip şömine ustaları ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye' nin birçok ilinde şömine ve barbekü imalat ve montajı yapmaktadır.

İçerisi ateş tuğlasından örülmüş açık ağızlı şömine çeşitleri ile başladığımız şömine kurulumuna, gelişen teknoloji ve imkanlara paralel olarak önce açık ağızlı hazne daha sonra kapalı döküm hazneler ile daha efektif ve sağlam şömine yapımı na başladık. Günümüzde ise özellikle büyük şehirlerde şömineler ısınmak amacından daha çok dekoratif şömine olarak kullanılmaktadır. Elektrikli şömine modelleri ile de görsel efekt eklenerek doğal şömine görünümüne yakın şömine görüntüsü elde edilebilmektedir. Bizler Sağlam Şömine olarak elektrikli şömine imalat ve montajında da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Sağlam Şömine olarak şömine imalatının yanında bahçe barbekü, bahçe şömine, doğal taş barbekü ve teras barbekü çeşitleri ile mangal keyfinizin ortak noktası olan barbekü modellerini de inşa etmeye devam etmekteyiz.

Yerinde Keşif

Talebiniz doğrultusunda İstanbul - Kocaeli -Adapazarı - Yalova için yerinde ücretsiz keşif yapılmaktadır.

Atölye İmalat

Keşif sonrası talep ettiğiniz şömine veya barbekü modeli için imalathanemiz de kesme ve oyma makinelerimiz ile belirlenen ölçülerde model çıkartılmaktadır.

Kurulum Montaj

Atölyemiz de imalatını yaptığımız şömine veya barbekümüzün yerinde montaj ve inşası alanında uzman personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Yardım Destek

Teslim ettiğimiz her ürünümüzün arkasında olup, herhangi bir problemde en hızlı şekilde müdahale edilmektedir.

sağlam şömine hizmetler

Çözüm Ortaklarımız