Sağlam Şömine > Hakkımızda

BİZ NASIL ÇALIŞIRIZ?

Yerinde Ücretsiz Keşif

Projelendirme Ve Ürün Temini

Müşterinin talebi bize ulaştığında, zaman kaybetmeden yerinde keşif için yola çıkarız. Şömine veya barbekü yapılacak alanı iyice inceler, fotoğraflandırırız. Ölçülerimizi not eder ve en uygun yer ve şekil için müşterimiz ile konuşuruz. Anlaşma sağlandı ise proje başlangıcı verilmiş olmaktadır.

Karşılıklı anlaşma sonrası, yer için yapılan keşif notlarını inceler ve simulasyon çizimleri ile görsel proje hazırlarız. Daha sonra şömine veya barbekü için talep edilen ürün çeşidinin temini yoluna gideriz. Böylece işi iki koldan yürütürek daha hızlı hareket ederiz.

Atölyede İmalat

Montaj Ve Destek

Temin edilen taş veya malzemler atölyemizde alanında usta çalışanlarımız tarafından projeye bağlı kalınarak işlenir ve şekillendirilir. Zımparası yapılır varsa cilası çekilir. Ve yerinde kurulum yapılır gibi atölyemize şömine veya barbekü demosu kurulur. Bu şekilde ürün yerinde montaj için hazır hale getirilmiş olur.

Atölyeden alınan ürün zamanında montaj yerine dikkatlice taşınır ve montajı tamamlanarak eksiksiz bir şekilde müşteriye teslim edilir. Müşteriye ürün ve kullanımı hakkında detaylı bir bilgi verilir. Karşılaşabilecek sorunlarda iletişim kanllarımıza ulaşabileceği ve garanti şartları anlatılarak proje tamamlanır.

NEDEN BİZ?

hizmetlerimiz

Uygun Fiyat

Sağlam Şömine şömine fiyatlandırmasında daima müşterinin tarafında yer almıştır. Şömine ve barbekü fiyatlandırmalarını, kullanılan malzeme başta olmak üzere birçok farklı varyans ile hazırlıyor, farklı fiyat alternatiflerini sunarak sizlere seçenek şansı tanıyoruz.

Güvenilir Ekip

İşimizi ciddiye alıyoruz. Alanında profesyonel ustalarımız ile çalışıyor, her işi aynı titizlikle yapıp teslim ediyoruz. Uzun süreli kullanım ömürlerine sahip şömine ve barbekülerimizi siz müşterilerimize doğru ekiple sunuyoruz.

Yakın Mevki

İstanbul Tuzla’ da bulunan merkezimiz ile İstanbul başta olmak üzere tüm marmara bölgesine bir günde şömine ve barbekü teslimini gerçekleştiriyoruz.